AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
 
Wentylatory z filtrem COSMOTEC-STULZ

Wentylatory z filtrem i wyciągi dachowe

cosmotecstulz

Wentylatory z filtrem i wyciągi dachowe

- Linia GKV

Linia wentylatorów z filtrem GKV w połączeniu z filtrami GKF tworzy proste i niedrogie rozwiązanie w zakresie chłodzenia. Zaprojektowane do łatwego, zatrzaskiwanego montażu, wykonane z samogasnącego (o stopniu UL94VO) materiału ABS o wysokiej rezystancji, pokrywają zakres przepływów od 24 m³/godz. do 500 m³/godz. Charakteryzują się stopniem ochrony IP54.
wentylatory
wentylatory
GKV - wentylator filtrujący z kratką
GKF - kratka z filtrem
wentylatory
wentylatory
Detal wentylatora EMC
TB - wentylator wdmuchowy
 

Wentylatory z filtrem i wyciągi dachowe

- Linia GNV EMC

Linia wentylatorów z filtrem GNVE w połączeniu z filtrami GNFE tworzy proste i niedrogie rozwiązanie w zakresie chłodzenia i wysoką wydajność w aplikacjach, w których problemem jest ochrona EMI. Zaprojektowane do łatwego, zatrzaskiwanego montażu, wykonane z samogasnącego (o stopniu UL94VO) materiału ABS o wysokiej rezystancji, pokrywają zakres przepływów od 50 m³/godz. to 500 m³/godz. W połączeniu z dostarczaną wkładka filtrującą charakteryzują się stopniem ochrony IP44. z filtrem EU5 możliwe jest osiągnięcie stopnia IP54. W zakresie od 100 MHz do 1000 MHz współczynnik tłumienia fali elektromagnetycznej zmienia się w zakresie od 65 dB do 40 dB. Osiągnięto to dzięki drobnej metalowej siatce, umieszczanej w oprawce filtru, użyciu specjalnej ekranującej uszczelki oraz farby przewodzącej na wewnętrznej części urządzenia.

INFORMACJE OGÓLNE - Kolor RAL 7032 szary - Wkładka filtrująca EU4 o efektywności 90%, klasyfikacja Eurovent 4/9 - Wentylatory na łożyskach kulkowych, przewidywana żywotność 30000 godzin w temperaturze otoczenia 55°C - Zakres temperatur pracy -10/+70°C - Przewody połączeniowe na konektorach.

DOSTAWA ZAWIERA - Wentylator z filtrem - Opakowanie kartonowe - Wzornik z wycięciami do montażu, skala 1:1 - Samoprzylepną uszczelkę - Instrukcję montażu - Zestaw wkrętów mocujących.

AKCESORIA - Jednostki GNV mogą być sterowane przez termostat serii TMF.
Dostępne są wymienne wkładki filtrujące.
 

Wentylatory z filtrem i wyciągi dachowe

- Linia TB

Linia wentylatorów wdmuchowych z filtrem TB w połączeniu z filtrami GNF tworzy proste i niedrogie rozwiązanie w zakresie chłodzenia przy dużych przepływach powietrza. Zaprojektowane do montowania na dachu obudowy, wykonane ze stalowej, malowanej epoksydowo ramy i wyposażone w wentylatory promieniowe, dostępne są w zakresie wydajności od 575 m³/godz. do 2365 m³/godz. Wentylatory linii TB charakteryzują się stopniem ochrony IP44. Na żądanie możliwe jest wykonanie wentylatorów ze stopniem ochrony IP54. Dla każdego wymiaru dostępna jest również jednostka bez zamontowanego wentylatora, do chłodzenia z naturalnym obiegiem powietrza.

INFORMACJE OGÓLNE - Kolor RAL 7032 szary - Wentylatory promieniowe na łożyskach kulkowych z wewnętrznym zabezpieczeniem nadprądowym - Wysokie ciśnienie dynamiczne - Zakres temperatur pracy -20/+55°C - Przewód zasilający o długości 3 m, zgodnie ze specyfikacją CE.

DOSTAWA ZAWIERA - Wentylator wydmuchowy - Opakowanie kartonowe - Wzornik z wycięciami do montażu, skala 1:1 - Samoprzylepną uszczelkę - Instrukcję montażu.

AKCESORIA - Jednostki TB mogą być sterowane przez termostat serii TMF.
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA