AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
 

Przenośne systemy oświetlenia PELI

   
Technologia oświetlenia awaryjnego firmy PELI opiera się na niesamowicie wytrzymałych skrzyniach oraz zastosowaniu modułów świetlnych zasilanych akumulatorami. Oświetlenie to dociera wszędzie tam gdzie nie dotrą klasyczne urządzenia zasilane prądem z gniazdka lub generatorem prądu. Możemy je zabrać ze sobą w miejsca trudno dostępne. W przypadku dotarcia na miejsce awarii lub wypadku rozłożenie oświetlenia zajmuje maksymalnie kilkadziesiąt sekund. Przystosowane jest do pracy w ciężkich warunkach nawet do kilkunastu godzin. Zestaw składa się z masztu lub masztów oświetleniowych z najaśnicą LED. Całość przymocowana jest do skrzyni lub korpusu zawierającego elektronikę i akumulatory. Najaśnice wyposażone są w najnowocześniejsze diody High Flux LED. Żywotność takiej diody to minimum 50 000 godzin co sprawia, że nasze maszty oświetleniowe są praktycznie bezobsługowymi przenośnymi systemami oświetlenia LED.
   
PELI 9420 MAŁY PRZENOŚNY ROZKŁADANY SYSTEM OŚWIETLENIA 094200-0000-110E Kolory:
Przenośny system oświetlenia 9420 RALS, wyposażony jest w 2-diodowy reflektor oraz zintegrowany maszt pozwalający wynieść go na wysokość 157 cm. Reflektor daje mocną wiązkę światła o białej barwie. Lampa posiada dwustopniową regulację natężenia światła 500 i 1000 lumenów. Złożenie lampy zajmuje kilka sekund a oświetlenia można również używać bez rozkładania masztu. Natężenie światła zaspokaja potrzeby właściwie każdego użytkownika. System oświetlenia 9420 wyposażony jest w akumulator litowo jonowy pracujący do 4 godzin. Czas ładowania baterii jest równy czasowi rozładowania w trybie pełnej mocy. W sprzedaży jest wersja ekonomiczna: lampa + ładowarka 230VAC + bateria oraz wersja pełna zawierająca dodatkowo walizkę, drugą baterię, pasek na ramię oraz adapter do ładowania z zapalniczki samochodowej 12VDC.

Dlaczego należy wybrać latarkę PELI™
   
PELI 9430 MAŁY PRZENOŚNY SYSTEM OŚWIETLENIA Z OBROTOWYM MASZTEM I NAJAŚNICĄ LED PE-9430-000-245E0 Kolory:
Przenośny system oświetlenia 9430 RALS, wyposażony jest w 6-diodowy reflektor – najaśnicę oraz ponad 80 centymetrowy zintegrowany maszt oświetleniowy . Najaśnica daje mocną wiązkę światła o białej barwie. Lampa posiada dwustopniową regulację natężenia światła 1000 i 2000 lumenów. Rozłożenie masztu oświetleniowego zajmuje kilkanaście sekund a oświetlenia można również używać bez rozkładania masztu. Natężenie światła zaspokaja potrzeby właściwie każdego użytkownika. System oświetlenia 9430 wyposażony jest w akumulator żelowy pracujący do 15 godzin. Oświetlenie posiada dodatkowy tryb stroboskopu do wykorzystywany zwykle jako światło ostrzegawcze.

Dlaczego należy wybrać latarkę PELI™
Czytaj więcej - PELI 9430...
   
PELI 9435 MAŁY PRZENOŚNY SYSTEM OŚWIETLENIA DO STREFY ZAGROŻONEJ WYBUCHEM Z OBROTOWYM MASZTEM (ATEX) PE-9435-000-150E0 Kolory:
Peli produkuje najwięcej certyfikowanych pod względem bezpieczeństwa ręcznych latarek na rynku. Wraz z wprowadzeniem na rynek modelu 9435 Peli staje się jedynym na świecie producentem akumulatorowego systemu oświetlania dużego obszaru certyfikowanego pod względem bezpieczeństwa. Najaśnica o strumieniu 1500 lumenów oświetla niebezpieczne lokalizacje w dwóch trybach, co umożliwia wydłużenie czasu pracy modelu 9435 do 10 godzin przy utrzymaniu czystego, równego strumienia światła. Produkcja masztów oświetleniowych, które mogą być bezpiecznie używane w zmiennych warunkach to fundamentalny element filozofii firmy Peli.

Dlaczego należy wybrać latarkę PELI™
   
PELI 9440 PRZENOŚNY SYSTEM OŚWIETLENIA TYPU BAZOOKA Z MASZTEM I NAJAŚNICĄ LED PE-94400-000-245E Kolory:
Jedno z najbardziej innowacyjnych urządzeń RALS do tej pory. Ta najaśnica bardzo szybko dociera do jarów, wąwozów, nadbrzeży rzecznych czy jaskiń, wszędzie tam gdzie nie dotrze normalne oświetlenie na oparte na generatorach prądu. Maszt oświetleniowy wysuwa się do 215 centymetrów, także światło bez problemu poradzi sobie z przeszkodami napotykanymi przez zwykłe oświetlenie. Z szerokim kątem oświetlania i 2400 lumenami cały wymagany obszar zostanie dostatecznie oświetlony szybko i bezpiecznie. 9440 nie wymaga konserwacji. Posiada bardzo wytrzymałą okrągłą najaśnicę LED i akumulatory NiMH gwarantujące do 6 godzin ciągłego światła. Zestaw jest odporny na wszelkiego typu uderzenia i wstrząsy.

Dlaczego należy wybrać latarkę PELI™
Czytaj więcej - PELI 9440...
   
PELI 9460 PRZENOŚNY SYSTEM OŚWIETLENIA AKUMULATOROWEGO Z NAJAŚNICAMI NA MASZTACH PE-94600-000-245E Kolory:
W skład zestawu przenośnego systemu 9460 RALS, wchodzi skrzynia Peli z serii 1510 oraz maszty oświetleniowe, wyposażone w dwie 24-diodowe najaśnice. Reflektory LED emitują silną wiązkę światła o białej barwie, a każdy z nich ma dwustopniową regulację 1000 lm oraz 2000 lm. Zmontowanie wszystkich elementów zestawu, zabiera zaledwie kilkadziesiąt sekund. Aluminiowe maszty oświetleniowe sięgają na wysokość do 180 cm. Strumień światła daje doskonałą widoczność. System 9460 RALS wyposażony jest w akumulator żelowy pracujący do 14 godzin. Oświetlenie posiada dodatkowy tryb stroboskopu do wykorzystania np. jako światło ostrzegawcze. Cały zestaw jest bardzo odporny na wszelkie uderzenia i wstrząsy.

Dlaczego należy wybrać latarkę PELI™
Czytaj więcej - PELI 9460...
   
PELI 9470 PRZENOŚNY SYSTEM OŚWIETLENIA AKUMULATOROWEGO NA MASZTACH Z NAJAŚNICAMI LED PE-94700-000-245E Kolory:
W skład zestawu przenośnego systemu 9470 RALS, wchodzi skrzynia Peli z serii 1560 oraz cztery maszty oświetleniowe, wyposażone w cztery 24-diodowe najaśnice LED. Reflektory emitują silną wiązkę światła o białej barwie, a każdy z nich ma dwustopniową regulację 1000 lm oraz 2000 lm. Zmontowanie wszystkich elementów zestawu, zabiera zaledwie kilkadziesiąt sekund. Aluminiowe maszty sięgają na wysokość do 185 cm. Strumień światła daje doskonałą widoczność. System 9470 RALS wyposażony jest w akumulator żelowy pracujący do 14 godzin. Oświetlenie posiada dodatkowy tryb stroboskopu do wykorzystania np. jako światło ostrzegawcze. Cały zestaw jest niesamowicie odporny na uderzenia i wstrząsy.

Dlaczego należy wybrać latarkę PELI™
Czytaj więcej - PELI 9470...

PELI
Bezobsługowe systemy przenośnego oświetlenia LED
(pdf; 2,3 MB)
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA