AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
 

Oznaczniki i etykiety dla przemysłu

BRADY
Brady - oznaczniki kabli, przewodów
   
Brady oferuje szeroką gamę specjalistycznych urządzeń do identyfikacji i oznakowania. Termotranferowa technologia druku w połączeniu z doskonałą jakością specjalnych materiałów i klejów zapewnienia najwyższe wykonanie etykiet identyfikacyjnych dla wszystkich potrzeb przedsiębiorstwa lub instytucji. Szeroka gama drukarek i etykiet od najmniejszych przenośnych drukarek etykiet po duże urządzeń do drukowania i naklejania etykiet Brady jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby i rosnące znaczenie oznakowania dającego pewność jednoznacznej identyfikacji we współczesnym świecie.
   
Podręczna drukarka etykiet BMP™21-PLUS
Podręczna drukarka etykiet BMP™21-PLUS pozwala wyeliminować problem nieczytelności oraz umożliwia szybkie i łatwe tworzenie najczęściej używanych rodzajów etykiet do oznaczania żył i przewodów, kostek zaciskowych, tablic połączeń itp.

Podręczna drukarka etykiet BMP™21-PLUS...
   
Drukarka etykiet BMP™41
Drukarka etykiet BMP™41 to wytrzymałe, przenośne rozwiązanie umożliwiające swobodne tworzenie wyciętych lub ciągłych etykiet o maksymalnej szerokości 25 mm w dowolnym czasie i miejscu. Niezależnie od tego, czy masz do wykonania kolejną porcję standardowych zadań, czy musisz wydrukować partię niestandardowych etykiet, drukarka BMP™41 jest właściwym urządzeniem do wszystkich zastosowań związanych z drukowaniem etykiet - od znakowania przewodów i ogólnych etykiet identyfikacyjnych po złożone etykiety stosowane na przykład na panelach typu patch panel, listwach zaciskowych itp.

Podręczna drukarka etykiet BMP™41...
   
Drukarka etykiet BMP™51 - BMP™53 Label maker
Jeśli chcesz w dowolnym miejscu drukować wytrzymałe i przejrzyste etykiety, wybierz drukarkę etykiet BMP™51 lub BMP™53 firmy Brady. Dzięki tym urządzeniom można uzyskać wyraźne wydruki, a formatowanie i tworzenie etykiet o różnych wymiarach staje się proste. Dodatkową cechą drukarek jest ich mobilność. Ma to szczególne znaczenie podczas oznaczania urządzeń elektrycznych i urządzeń do transmisji danych, w laboratoriach, zakładach produkcyjnych oraz przy tworzeniu oznakowań dotyczących bezpieczeństwa.

Drukarka etykiet BMP™51 - BMP™53 Label maker...
   
Przenośna drukarka etykiet BMP71™
Przenośna drukarka etykiet BMP™71 jest najnowszym rozwiązaniem do oznaczania kabli i przewodów, oznaczeń szaf sterowniczych i rozdzielni, oznaczeń maszyn, znaków bezpieczeństwa, oznaczeń rurociągów i wiele innych.

Przenośna drukarka etykiet BMP71™...
   
Biurowa drukarka etykiet BBP11
BBP11 to mała i kompaktowa drukarka biurowa łącząca wysokiej jakości druk termotransferowy i dobrą cenę zakupu. Wielozadaniowy podstawowy model z serii drukarek termotransferowych marki Brady można zastosować do większości standardowych materiałów.

Biurowa drukarka etykiet BBP11...
   
Drukarka etykiet BBP33
Szybka wymiana materiałów eksploatacyjnych i konfiguracja bez ryzyka błędnych wydruków, po raz pierwszy w drukarce podłączanej do komputera. Pełna gama materiałów eksploatacyjnych do etykiet użytkowych, bezpieczeństwa i Lean/5S, a także etykiety cięte do znakowania przewodów, próbek laboratoryjnych i produktów.

Drukarka etykiet BBP33...
   
Przemysłowa drukarka etykiet BP-PR PLUS Series
Model z tej linii BradyPrinter™ BP-PR PLUS to masywna drukarka przemysłowa, która jest idealnym rozwiązaniem dla druku profesjonalnych etykiet do identyfikacji i śledzenia partii w przemyśle oraz do oznaczeń instalacji i przewodów elektrycznych.

Przemysłowa drukarka etykiet BP-PR PLUS Series...
   
Oznakowania ogólne i identyfikacja wyposażenia
Firma Brady oferuje szeroką gamę etykiet przeznaczonych do zastosowań w przemyśle ogólnym, między innymi do opakowań, tabliczek znamionowych, identyfikacji zasobów i innych celów identyfikacji ogólnej. Produkty są dostępne w różnych wersjach wykończenia: błyszczące, matowe lub metalizowane.
   
Oznaczenia przewodów, kabli i paneli
Firma Brady oferuje bogatą gamę etykiet, koszulek termokurczliwych, oznakowań i etykiet z flagami w różnych rozmiarach i wykonanych z różnych materiałów, przeznaczonych do znakowania przewodów i kabli. Dostępne są różne materiały dostosowane do zróżnicowanych technologii druku.
   
Etykiety laboratoryjne
Produkty identyfikacji laboratoryjnej firmy Brady mają zastosowanie w biotechnologii, rolnictwie, ochronie środowiska i medycynie sądowej.
   
Etykiety do płytek PCB i komponentów
Etykiety do płytek PCB (etykiety PCB) i komponentów firmy Brady. Gdy starasz się zapewnić płynne działanie i rentowność elektronicznej linii produkcyjnej kosztującej miliony dolarów, technologia identyfikacyjna nie powinna zaliczać się do Twoich największych zmartwień. Dlatego wzięliśmy to na siebie.
   
Etykiety niestandardowe
Oprócz ponad 5000 rodzajów standardowych etykiet firma Brady oferuje swoim klientom również etykiety niestandardowe, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Takie etykiety są opracowywane ściśle według podanych specyfikacji - dotyczących kolorów, materiałów, wymiarów oraz zgodności z wymaganiami prawnymi - do specjalistycznych zastosowań.
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA