AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
 
Zestawy montażowe
Grafoplast - oznaczniki kabli, przewodów
Zestaw Micro Kit

Mały zestaw montażowy

Najmniejszy zestaw montażowy, przeznaczony głównie dla osób, które dotychczas oznaczały w inny sposób i chcą zapoznać się z systemem oznaczania TRASP firmy Grafoplast. Zawiera podstawowe elementy zestawu: kasetę montażową, uchwyt montażowy oraz paski z podstawowymi znakami (litery, cyfry, symbole). Dodatkowo w zestawie są nośniki nasuwane na przewody o przekroju 1 - 16 mm².
oznaczniki

   
Zestaw Starter Kit

Wszechstronny, podręczny zestaw do oznaczania wykorzystywany w automatyce i elektrotechnice. Stanowi swego rodzaju magazynek wszystkich pasków z cyframi, literami, symbolami, umożliwia oznaczenie przewodów i kabli o przekrojach 0,5 - 1,5 mm². W zestawie znajduje sie także kaseta do oznaczników, uchwyt montażowy, demontażowy i walizeczka do której możemy spakować wszystkie potrzebne oznaczniki i pojechać na obiekt. Brakujące nośniki, na inne przekroje (0,14 - 500 mm²) można w każdej chwili zamówić.
oznaczniki

   
Zestaw Trasp Box

Rozbudowany zestaw montażowy

Poręczny i praktyczny zestaw montażowy idealnie nadający się dla elektryka. Umożliwia opisywanie do 13 znaków. Zawiera różnorodne nośniki nasuwane na przewody o przekroju 0,14 - 4,0 mm², samoprzylepne oraz wciskane na przewody (o przekroju 0,5 - 25 mm²), wszystkie cyfry, niektóre litery i symbole. W zestawie są także: kaseta, uchwyt montażowy i demontażowy.
oznaczniki

   
Zestaw Trasp Case

Średni zestaw montażowy

Zestaw przeznaczony głównie pod remonty i prefabrykację szaf. Średni zestaw to walizka narzędziowa - możemy ją zabrać ze sobą na obiekt. W zestawie są dwie kasety montażowe oraz dwa uchwyty montażowe umożliwiające pracę dwóm pracownikom, aby wprowadzić poprawki możemy użyć uchwytu demontażowego. Zawiera wszystkie litery, cyfry, symbole oraz różnego rodzaju nośniki nasuwane (o przekroju 0,14 - 16,0 mm²), wciskane (0,5 - 2,5 mm²), samoprzylepne, końcówki kablowe, nośniki na opaski oraz korytka.
oznaczniki

 
katalog TRASP TRASP SYSTEM
Manualny system oznaczania

System TRASP (pdf; 4,3 MB)
System TRASP (pdf; 0,5 MB)
Ulotka Grafoplast (pdf; 0,7 MB)
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA