AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
 

Przekaźniki - kompleksowa oferta

Przekaźniki elektromagnetyczne Przekaźniki półprzewodnikowe Przekaźniki kontroli stanu
Przekaźniki elektromagnetyczne Przekaźniki półprzewodnikowe Przekaźniki kontroli stanu


 
EL.CO.
Włoski producent przekaźników półprzewodnikowych m.in. do montażu panelowego, na szynę DIN i z wyprowadzeniami do montażu na płytkach PCB.
W ofercie posiada również przekaźniki z radiatorem i regulatory temperatury.

Zobacz katalog (pdf; 3,2 MB)
 
BREMAS ERSCE
Oferta włoskiej firmy Bremas zawiera gniazda przekaźników do montażu na szynę DIN lub do płytek drukowanych, wtykowe moduły sygnalizacyjno-przeciwzakłóceniowe oraz akcesoria. Zgodność ze standardami gwarantuje pewność montażu typowych wykonań przekaźników czołowych światowych producentów.

Sprawdź ofertę promocyjną (pdf; 360 kB)
 
ELKO EP
Czeski producent urządzeń elektronicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz obecności na rynku, można powiedzieć, że stał się specjalistą w modułowych urządzeniach elektronicznych - przekaźnikach, których produkuje ponad 200 typów.
W ofercie znajdują się między innymi przekaźniki czasowe, przekaźniki bistabilne, przekaźniki nadzorcze, termostaty, styczniki instalacyjne, przekaźniki pomocnicze.

Zobacz katalog - modułowe urządzenia elektroniczne (pdf; 1,5 MB)
Zobacz katalog - przegląd asortymentu (pdf; 9,3 MB)
 
COMAT RELECO
Szwajcarski producent rozwiązań do automatyki przemysłowej. W jego ofercie znajdują się przekaźniki interfejsowe, przekaźniki miniaturowe, przekaźniki przemysłowe, przekaźniki czasowe oraz nadzorcze.

Zobacz katalog (pdf; 5,3 MB)
 
RELPOL
Polski producent przekaźników. W jego ofercie znajdują się przekaźniki interfejsowe, przekaźniki miniaturowe, przekaźniki przemysłowe, przekaźniki czasowe oraz nadzorcze.
 
ZETTLER
Amerykański producent przekaźników działający na całym świecie. W naszej ofercie znajdą Państwo najpopularniejsze przekaźniki miniaturowe.

Sprawdź ofertę promocyjną (pdf; 360 kB)
 
FINDER
Przekaźniki przemysłowe i miniaturowe do obwodów drukowanych, moduły sprzęgające i interfejsowe, przekaźniki czasowe, przekaźniki nadzorcze, przekaźniki instalacyjne, moduły sygnalizacyjne i przeciwzakłóceniowe.

Zobacz katalog (pdf; 95 MB)
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA