AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
 

Kontrola stanu izolacji

 
Firma Hakel powstała w 1994 i szybko znalazła miejsce wśród głównych europejskich producentów w zakresie wykorzystania elektroniki siłowej w przemyśle. W 1997 firma uzyskała certyfikat ISO 9001.
Przekaźniki kontroli stanu izolacji firmy Hakel to specjalistyczne urządzenia służące do monitowania on-line stanu sieci IT. Wykorzystują metodę pomiaru napięciem stałym (12 V), dzięki czemu pomiar może odbywać się zarówno przy włączonej jak i wyłączonej sieci. Pomiary wyświetlane są na wyświetlaczu przekaźnika lub na dodatkowym wyświetlaczu z ekranem dotykowym. Alarm dźwiękowy i świetlny wywołany przekroczeniem wartości rezystancji krytycznej może zostać zasygnalizowany za pomocą modułu MDS.
Kontrola stanu izolacji jest coraz częściej pojawiającym się problemem w miejscach, gdzie pewność zasilania urządzeń jest szczególnie ważna. Odpowiednio szybka informacja o spadku rezystancji w sieci połączona z diagnostyką urządzeń przeprowadzoną przez zespół techniczny pozwala na ograniczenie kosztów i niebezpieczeństwa wyłączeń urządzeń z powodu awarii wynikających z ich złego stanu. Docelowe kierunki aplikacji to: automatyka morska, szpitale, transport, górnictwo i kopalnie oraz hutnictwo. Firma Hakel posiada w ofercie również rozwiązania dla instalacji fotowoltaicznych pracujących w sieciach typu IT.
 
ZASTOSOWANIA
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA