Aktualnie jesteś tutaj: Strona główna Przekładnie Zeitlauf Przekładnie planetarne  
ELEMENTY AUTOMATYKI
 
Przekładnie planetarne
A A A

Przekładnie planetarne

Przekładnie Planetarne

Przekładnie planetarne

z serii Performax®:.

Kamień milowy w technologii przekładni! Innowacyjne (oczekuje na opatentowanie) rozwiązania w modularnej budowie przekładni planetarnej. Porównując z innymi podobnymi produktami na rynku, przekładnie Performax® oferują bardzo wysoką gęstość mocy* oraz płynną pracę. Przełożenie do 17:1 już na pierwszym stopniu przekładni pozwalają na użycie jednostopniowych przekładni w aplikacjach, w których konkurencja potrzebuje co najmniej dwustopniowych rozwiązań.

* stosunek momentu do przestrzeni konstrukcyjnej wymaganej do uzyskania tego momentu

Przekładnie Planetarne
Performax® - nowoczesne, najwyższej klasy

przekładnie planetarne.


Przekładnie tej serii posiadają daszkowe plastikowe koła zębate na pierwszym stopniu przełożenia oraz proste uzębienie odlewane ciśnieniowo z cynku w przypadku utwardzonych kół planetarnych na drugim stopniu przekładni.
Inną specyficzną cechą uwydatniającą przekładnie Performax® są koła planetarne na drugim stopniu, które posiadają łożyska igłowe. Zaleta ta rzeczywiście odróżnia serię od typowych przekładni planetarnych dostępnych na rynku.
Oczywiście, napędy oparte na przekładni Performax, jak np. wszystkie motoreduktory ZEITLAUF, posiadają podstawę i wzmocniony wałek wyjściowy dostępny w dwóch różnych wersjach (klinowy i prosty).
Obecnie, seria Performax® zawiera już cztery rozmiary: 32, 42, 52 i 63, i będzie ciągle rozszerzana w przyszłości.

Katalog przekładni planetarnych Perfomax® (pdf; 2,1 MB)

Przekładnie Planetarne
Sukces na każdym kroku: Performax®HRL

Nowoczesna (oczekuje na patent) koncepcja Performax®HRL jest w stanie poradzić sobie z każdymi, nawet największymi obciążeniami radialnymi. Zwiększa to nie tylko zastosowanie aplikacji, ale także jej możliwości. Idealnie płynna praca, wysokie przełożenia, moment, sprawność to główne cechy, które zachwycają w Performax®HRL. Decydowanie się na Performax®HRL oznacza decydowanie się na trwałe fukcjonowanie bez żadnych zbędnych kompromisów.

Katalog przekładni planetarnych Perfomax® HRL (pdf; 330 kB)

Przekładnie Planetarne

Przekładnie planetarne

z serii NoiselessPlus®

Przekładnie planetarne NoiselessPlus są idealną kombinacją mocy i płynnego działania. Skrajnie cicha, nawet w trudnych i wymagających warunkach działania, NoiselessPlus poradzi sobie także z dużymi obciążeniami radialnymi. Na pierwszym stopniu dostępne są przełożenia od 4.33 do 21, na drugim - od 26 do 231.
W każdej aplikacji, która wymaga wysokiej sprawności i minimalnego poziomu szumów przekładnia planetarna ZEITLAUF NoiselessPlus pokaże na co ją stać. Ekstremalnie gładka praca została osiągnięta dzięki wytrzymałym plastikowym kołom planetarnym umieszczonych w aluminiowej obudowie z zębami skośnymi. Podwójne łożyskowanie toczne wałków wyjściowych zwiększa efektywność i absorbuje siły działające na wałek pochodzące od dużych obciążeń radialnych. Wałki wyjściowe przekładni NoiselessPlus są wykonane z hartowanej stali, co powoduję, że są niezwykle wytrzymałe. Zazwyczaj moment jest przekazywany poprzez wałek klinowy lub prosty. Jednakże, jeśli aplikacja tego wymaga, wałek może być wykonany w inny sposób, np. podwójny, z dziurami, itp.

Katalog przekładni planetarnych NoiselessPlus® (pdf; 3,8 MB)

Przekładnie Planetarne

Przekładnie planetarne

z serii Focus®

Jeśli aplikacja wymaga redukcji prędkości silnika z możliwie małym luzem na wałku, stosuje się wtedy przekładnie z serii Focus. Na pierwszym stopniu przekładni użyto plastikowych kół z uzębieniem daszkowym (strzałkowym) sprzęgniętym w aluminiowej obudowie. Koła planetarne są wycentrowane na module nośnym zamontowanym na łożyskach tocznych. Przenoszą moment na drugi stopień przekładni, gdzie koło zębate zostało wykonane z hartowanej, drążonej w środku, stali, a koła planetarne - także ze stali hartowanej. Koła planetarne na drugim stopniu przekładni pracują na łożyskach igiełkowych. Wykonany ze stali hartowanej, wałek wyjściowy pracuje również na podwójnych łożyskach kulkowych.
 
ASTAT Sp. z o.o.
ul.Dąbrowskiego 441, 60-451 Poznań,
tel. +48 61 848 88 71, fax +48 61 848 82 76
email: info@astat.com.pl
                                       
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2014 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA projekt: iPolska.com.pl