AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA
 

Laptop, netbook, ebook, iPad case – skrzynki do urządzeń personalnych

   
Nowa seria Hardback Case to idealne rozwiązanie w dziedzinie ochrony urządzeń przenośnych. Zamknięty w tej skrzyni netbook jest odporny na upadek ze stołu i kąpiel w basenie. Gwarantowana ochrona w drodze do szkoły, pracy czy wakacyjnej podróży.
Skrzynki do laptopów Skrzynki do laptopów Skrzynki do laptopów
   
Skrzynia PELI 1055cc PE-1055-003-110E Skrzynia 1055cc czarna ze specjalnie wyprofilowaną pianką.
Skrzynia Peli 1055cc została zaprojektowana do ochrony większości popularnych czytników ebooków i tabletów o przekątnej ekranu 7 cali. Teraz Twoje urządzenie będzie bezpieczne w każdych warunkach. Wodoszczelna obudowa, zapewnia hermetyczne zamknięcie skrzyni. Skrzynia posiada zawór wyrównawczy ciśnienia, zabezpieczony przed wnikaniem wody i kurzu. Niesamowicie odporna na uderzenia, wstrząsy i zgniecenia. Dożywotnia gwarancja producenta na jakość wykonania.

Dlaczego należy wybrać skrzynię PELI™
   
Skrzynia PELI 1065cc PE-1065-003-110E Skrzynia 1065cc czarna ze specjalnie wyprofilowaną pianką.
Skrzynia Peli 1065cc została zaprojektowana do ochrony tabletów o przekątnej ekranu 10 cali, takich jak iPad, iPad 2, iPad 2 z nakładką Smart Cover. Teraz Twoje urządzenie będzie bezpieczne w każdych warunkach. Wodoszczelna obudowa, zapewnia hermetyczne zamknięcie skrzyni. Skrzynia posiada zawór wyrównawczy ciśnienia, zabezpieczony przed wnikaniem wody i kurzu. Niesamowicie odporna na uderzenia, wstrząsy i zgniecenia. Dożywotnia gwarancja producenta na jakość wykonania.

Dlaczego należy wybrać skrzynię PELI™
   
Skrzynia PELI 1075cc PE-1070-003-110E Skrzynia 1075cc czarna ze specjalnie wyprofilowaną pianką.
Skrzynia Peli 1075cc została zaprojektowana do ochrony netbooków o przekątnej ekranu 11,3 cala. Teraz Twoje urządzenie będzie bezpieczne w każdych warunkach. Wodoszczelna obudowa, zapewnia hermetyczne zamknięcie skrzyni. Skrzynia posiada zawór wyrównawczy ciśnienia, zabezpieczony przed wnikaniem wody i kurzu. Niesamowicie odporna na uderzenia, wstrząsy i zgniecenia. Dożywotnia gwarancja producenta na jakość wykonania.

Dlaczego należy wybrać skrzynię PELI™
   
Skrzynia PELI i1075 PE-1070-003-110E Skrzynia i1075 wyprofilowana z myślą o iPad/iPad2
Skrzynia Peli i1075 została zaprojektowana z myślą o tabletach iPad/iPad2. Teraz Twój tablet będzie bezpieczny w każdych warunkach. Wodoszczelna obudowa, zapewnia hermetyczne zamknięcie skrzyni. System IEO zapewnia optymalizację kątów widzenia przy pracy bezdotykowej z urządzeniem. Odczepiany pasek na ramię w komplecie. Skrzynia posiada zawór wyrównawczy ciśnienia, zabezpieczony przed wnikaniem wody i kurzu. Niesamowicie odporna na uderzenia, wstrząsy i zgniecenia. Dożywotnia gwarancja producenta na jakość wykonania.

Dlaczego należy wybrać skrzynię PELI™
   
Skrzynia PELI 1085cc PE-1080-023-110E Skrzynia 1085cc czarna ze specjalnie wyprofilowaną pianką.
Skrzynia Peli 1085cc została zaprojektowana do ochrony notebooków o przekątnej ekranu 14 cali. Teraz Twoje urządzenie będzie bezpieczne w każdych warunkach. Wodoszczelna obudowa, zapewnia hermetyczne zamknięcie skrzyni. Skrzynia posiada zawór wyrównawczy ciśnienia, zabezpieczony przed wnikaniem wody i kurzu. Niesamowicie odporna na uderzenia, wstrząsy i zgniecenia. Dożywotnia gwarancja producenta na jakość wykonania.

Dlaczego należy wybrać skrzynię PELI™
   
Skrzynia PELI 1095cc PE-1055-003-110E Skrzynia 1055cc czarna ze specjalnie wyprofilowaną pianką.
Skrzynia Peli 1095cc została zaprojektowana do ochrony notebooków o przekątnej ekranu 15 cali. Teraz Twoje urządzenie będzie bezpieczne w każdych warunkach. Wodoszczelna obudowa, zapewnia hermetyczne zamknięcie skrzyni. Skrzynia posiada zawór wyrównawczy ciśnienia, zabezpieczony przed wnikaniem wody i kurzu. Niesamowicie odporna na uderzenia, wstrząsy i zgniecenia. Dożywotnia gwarancja producenta na jakość wykonania.

Dlaczego należy wybrać skrzynię PELI™
   
Pozostałe skrzynie PELI:
Skrzynie do transportu
delikatnych urządzeń
Mikroskrzynie do telefonów
i aparatów
Ochrona urządzeń przenośnych Skrzynie z wypełnieniem
na zamówienie
Skrzynie transportowe Mikroskrzynki Skrzynki do laptopów Skrzynie z niestandardowym wypełnieniem
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA