EMC I SYSTEMY POMIAROWE
 
Schaffner

O Schaffner

Koncern Schaffner jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań EMC i jakości energii. Skupienie tych dwóch dziedzin w jednej firmie gwarantuje uzyskanie z jednego źródła wysokiej jakości sieci zasilającej. Lepsza jakość energii oznacza znaczące oszczędności w jej zużyciu i redukcję kosztów. Równocześnie oznacza polepszenie sprawności pracujących urządzeń i zwiększenie ich żywotności. Koncern Schaffner przyczynia się do długoterminowej redukcji zużycia energii oraz wspiera cele i inicjatywy ekonomiczne i ekologiczne.
Schaffner ma doświadczenie i najszerszy zakres produktów umożliwiający identyfikację i izolację od potencjalnych źródeł zaburzeń EMI oraz zjawisk związanych z jakością energii. Wieloletnie doświadczenie koncernu Schaffner obejmuje zarówno badania i rozwój nad nowymi produktami, jak również optymalizację późniejszej produkcji.
Schaffner posiada bardzo szeroki zakres standardowych komponentów, skuteczny serwis pomiarowy, wparcie techniczne oraz zdolności do szybkiego opracowania i wdrożenia do masowej produkcji komponentów specjalnych zgodnie z wymaganiami klienta. Schaffner posiada cztery nowoczesne fabryki w Bueren (Niemcy), Kecskemét (Węgry), Lamphun (Tajlandia) oraz w Shanghai (Chiny). Specjaliści z 15 centrów serwisowych i wsparcia technicznego na całym świecie są zawsze do dyspozycji dla naszych lokalnych i globalnych klientów.
Astat jest autoryzowanym przedstawicielem Schaffner w Polsce kilkunastu lat. Oprócz magazynu w Polsce i obsługi logistycznej zapewniamy również wsparcie techniczne, pomiary EMI i PQ oraz szkolenia.
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA