EMC I SYSTEMY POMIAROWE
 
Analizatory zaburzeń nieciągłych
 
Wśród urządzeń podlegających: sprzęt AGD, elektronarzędzia i inne zawierające termoregulatory, styczniki, programatory mechaniczne, przełączniki migowe itp. stanowią specyficzną grupę produktów z punktu widzenia emitowanych przez nie zaburzeń elektromagnetycznych.

Generują one, prócz zaburzeń o charakterze ciągłym, pojedyncze impulsy tzw. trzaski lub ich grupy pojawiające się w nieregularnych odstępach czasu i charakteryzujące się dużym, trudnym do przewidzenia, rozrzutem amplitud oraz czasów trwania poszczególnych impulsów.

Urządzenia tego rodzaju powinny być kontrolowane w zakresie emisji zaburzeń nieciągłych dla przedziału częstotliwości 150 kHz..30 MHz. Wynikiem badania jest informacja: test pozytywny/negatywny zarejestrowana w postaci raportu. Ponieważ każdy z kanałów jest całkowicie niezależnie analizowany w jednym czasie - test trwa znacznie krócej niż w innych urządzeniach.
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA