EMC I SYSTEMY POMIAROWE
 
Wzmacniacze mocy RF


Wzmacniacze mocy RF
Wysoka niezawodność przy niskich kosztach użytkowania
vectawave
Vectawave Technology Ltd. została założona w 1997 roku przez inżynierów z bogatym doświadczeniem w projektowaniu i produkcji tych urządzeń. Wzmacniacze mocy są dostępne w zakresach częstotliwości od 10 kHz do 6GHz i poziomów mocy do 2kW.
Vectawave Technology Ltd. posiada akredytację ISO9001 do projektowania i produkcji.

Vectawave Technologia Isle of Wight to znany producent wzmacniaczy EMI / EMC, które były sprzedawane min. pod markami Teseq oraz innych znanych firm europejskich. Teraz Vectawave idzie na rynek z własną linią wzmacniaczy szerokopasmowych, które są oparte na rzetelnej i efektywnej kosztowo technologii tranzystora GaAs i sprawdzonych wzorach.

Vectawave Technology Ltd jest producentem wzmacniaczy klasy A z napędem elektrycznym do zastosowania w przemyśle, wojsku i w zastosowaniach medycznych. Opierając się na Isle of Wight( Wielka Brytania) Vectawave projektuje i produkuje wzmacniacze mocy od ponad 15 lat.
Do szerokopasmowych wzmacniaczy mocy opartych na sprawdzonej technologii dołączono zakres Vectawave do integracji systemu: Test odporności EMC.
Firma zebrała zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników.
Wszystkie wzmacniacze Vectawave posiadają trzyletnią gwarancją wraz ze wsparciem serwisowym.
 
 
VBA100-30
VBA100-110
VBA100-200
     
VBA100-400
VBA100-900
VBA100-1100
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA