ENERGETYKA I MIERNICTWO
 

Analizator parametrów sieci

Wi-beee
 
Instalacja urządzenia.
Instalacja urządzenia jest tak prosta jak zawieszenie magnesu na lodówce. W przypadku urządzenia trójfazowego wystarczy przyłożyć urządzenie do wyłącznika głównego (należy zwrócić uwagę z której strony znajduje się przewód neutralny N) u góry lub na dole wyłącznika. Styki magnetyczne dotkną śrub wyłącznika i urządzenie jest gotowe do użytku co sygnalizują diody na przodzie obudowy. W każdym opakowaniu znajdują się także 4 przedłużenia styków magnetycznych aby montaż był pewniejszy i jeszcze łatwiejszy.
Po podłączeniu urządzenia należy utworzyć konto w chmurze na stronie wibeee.circutor.com co jest całkowicie bezpłatne. Po utworzenia konta należy na telefon pobrać aplikację wibeee. Aplikacja przeprowadza użytkownika poprzez konfigurację urządzenia. Konfiguracja polega na skojarzeniu urządzenia z kontem użytkownika oraz na tym aby przypisać urządzeniu sieć wi-fi z hasłem poprzez który to router urządzenie będzie wysyłać dane. Istnieje także możliwość nastawy innych parametrów (sieciowych, interwałów wysyłania danych, itp.). Po skonfigurowaniu urządzenia Wibeee natychmiast wysyła dane do chmury, co jest widoczne gdy zalogujemy się na swoje konto zarówno za pomocą komputera jak i za pomocą telefonu komórkowego.

Aby zapoznać się z wynikami pomiarów i możliwościami aplikacji polecamy zalogować się na stronie wibeee.circutor.com używając loginu astat@astat.com.pl i hasła astat. W ten sposób uzyskacie Państwo dostęp do urządzenia, które zamontowane jest w naszej firmie na obwodzie gniazd.Dane techniczne (pdf; 870 kB)


Kontakt: Tomasz Lange, tel. +48 662 003 020, e-mail: t.lange@astat.com.pl
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA