ENERGETYKA I MIERNICTWO
 
PROFITEST PSI-E
 
PROFiTEST PSI-E Moduł drukarkowy PSI do przyrządu PROF/TEST 0100S-II

PROFiTEST PSI-E


Moduł PSI może jednocześnie pracować jako drukarka, pamięć i interfejs. Dołącza się go do przyrządu i zabezpiecza przed odłączeniem za pomocą specjalnych zatrzasków.
Wyniki pomiarów uzyskiwane za pomocą testera PROF/TEST 0100S-II są przesyłane do modułu PSI podczerwienią, a następnie są wprowadzane do jego pamięci. Pamięć modułu jest w stanie zgromadzić ok. 4400 wyników pomiarów dotyczących 200 obwodów instalacji elektrycznej. Po naciśnięciu przycisku, dane te można przeglądać w formie tablicy na wyświetlaczu modułu lub drukować je na taśmie papierowej wraz z datą i czasem rejestracji. Wydrukowaną tablicę z wynikami pomiarów można np. dołączyć do świadectwa sprawdzenia badanej instalacji. W dowolnym momencie można transmitować zgromadzone w pamięci dane, za pośrednictwem interfejsu RS-232C, do komputera, a następnie wykorzystując oprogramowanie PC.doc i PC.base dołączać do dokumentu przygotowywanego w edytorze tekstu lub wprowadzaćdo bazy danych.
Dołączając konwencjonalną drukarkę do złącza typu Centronics modułu za pośrednictwem opcjonalnego adaptera DA-II, można drukować na niej bezpośrednio raporty w formacie A4.
  • Jedno urządzenie spełniające trzy funkcje: drukarka, pamięć i interfejs
  • Tworzenie raportów pom.: umieszczanie w nich oznaczeń nr. budynków i obwodów elektrycznych
  • Drukowanie na drukarce (dołączonej do złącza Centronics) raportów w formacie A4 za pośrednictwem adaptera drukarkowego (akcesoria)

PROFiTEST PSI-BC
  • Rozszerza możliwości Iprzyrządu pod względem tworzenia raportów pomiarowych umożliwiając
  • wprowadzanie za pomocą opcjonalnego skanera kodów paskowych numerów budynków, rozdzielnic, wyłączników różnicowoprądowych, obwodów elektrycznych oraz uszkodzeń elektrycznych

Zasilanie: (4 szt. baterii alkalicznych LR 6 (4 x 1,5 V)

Typ
Karta katalogowa
Numer katalogowy wyrobu
PROFiTEST PSI-E
3-348-976-03
M522A
PROFiTEST PSI-BC
3-348-976-03
M522D
Kabel interfejsu RS232 Z3241
-
GTZ3241000R0001A1


Dane techniczne (pdf; 151 kB)
Instrukcja obsługi (pdf; 352 kB)
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA