DOYMA - przepusty ścienne do rur i kabli, wkłady uszczelniające

Curaflex, Curaflam, Curaline m.in. uszczelnienia elastomerowe, uszczelnienia wysokociśnieniowe, uszczelnienia epdm, uszczelnienia łańcuchowe (łańcuchy uszczelniające)

Astat Logistyka Sp. z o.o. jest oficjalnym dystrybutorem firmy DOYMA w Polsce.
Przepusty kablowe, przepusty rurowe
Przepusty kablowe, przepusty rurowe i wkłady uszczelniające DOYMANiemiecka firma DOYMA zajmuje się od wielu lat produkcją profesjonalnych zabezpieczeń przejść przez mury. Jest znana i ceniona zarówno na rynku niemieckim, jak i na rynkach światowych.

DOYMA produkuje szeroką gamę przepustów, mających zastosowanie w ścianach, sufitach, podłogach i fundamentach m.in. wkłady uszczelniające Curaflex, Curaflam, Curaline, uszczelnienia elastomerowe, uszczelnienia wysokociśnieniowe, uszczelnienia epdm, a także uszczelnienia łańcuchowe (łańcuchy uszczelniające)

Przepusty DOYMA stanowią skuteczne zabezpieczenie przed przedostawaniem się wody (także napierającą pod dużym ciśnieniem), gazu oraz rozprzestrzenianiem się ognia w miejscach przejść rur i kabli przez mury konstrukcji.

Firma DOYMA starając się opracowywać coraz to doskonalsze metody zabezpieczeń, dostosowuje się do wszelkiego rodzaju oczekiwań i wymagań klientów. Dzięki temu, po latach doświadczeń, obecnie posiada wysokiej jakości i skuteczności systemy, których zastosowanie stanowi gwarancję rozwiązania problemu uszczelnienia newralgicznych punktów i bezawaryjnego funkcjonowania przez dziesiątki lat.
 
TAK NIE MUSI BYĆ
 
TAK POWINNO BYĆ
Przepusty kablowe, przepusty rurowe i wkłady uszczelniające DOYMA
 
POBIERZ MATERIAŁY
DOYMA
Przepusty ścienne do rur i kabli, wkłady uszczelniające (prezentacja produktów) (pdf; 5,4 MB)
DOYMA
Przepusty ścienne do rur i kabli, wkłady uszczelniające (pdf; 2,7 MB)
Przepusty ścienne do rur i kabli, wkłady uszczelniające (pdf; 8,2 MB)
Przepusty ścienne do rur i kabli, wkłady uszczelniające (pdf; 5,6 MB)
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA