Wyłączniki zmierzchowe

Wyłączniki zmierzchowe SERVODAN
Wyłączniki zmierzchowe SERVODAN to urządzenia których zadaniem zwykle jest automatyczne załączenie i wyłączenie oświetlenia po przekroczeniu zadanego progu natężenia oświetlenia zewnętrznego, wewnętrznego lub reklam świetlnych. Wyposażone są w czujnik natężenia oświetlenia i zestyk do kontroli obciążenia. Instalowanie wyłączników zmierzchowych przynosi korzyści w postaci oszczędności energii elektrycznej oraz oszczędności czasu wynikające z automatycznego trybu pracy urządzenia.
Wyłączniki zmierzchowe SERVODAN cechują się unikalnym designem oraz wysoką jakością elementów z których zostały wykonane. Wytrzymują bardzo duże obciążenia (do 3000 W) i działają w szerokim zakresie temperaturowym.

Wyłączniki zmierzchowe SERVODAN...
 
Wyłączniki zmierzchowe FINDER
Wyłączniki zmierzchowe FINDER to urządzenia których zadaniem zwykle jest automatyczne załączenie i wyłączenie oświetlenia po przekroczeniu zadanego progu natężenia oświetlenia zewnętrznego, wewnętrznego lub reklam świetlnych. Wyposażone są w czujnik natężenia oświetlenia i zestyk do kontroli obciążenia. Instalowanie wyłączników zmierzchowych przynosi korzyści w postaci oszczędności energii elektrycznej oraz oszczędności czasu wynikające z automatycznego trybu pracy urządzenia.
Wyłączniki FINDER posiadają także wykonania dwustykowe. Modele 10.32, 10.41, 10.42, 10.51 i 11.41,11.91 posiadają także system „zwrotnej kompensacji oświetlenia” pozwalający na zainstalowanie go w bezpośrednim sąsiedztwie źródła światła.

Wyłączniki zmierzchowe FINDER...
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA