Żaluzje i markizy zewnętrzne (fasadowe)
Zalety

rolety
 
Żaluzje zewnętrzne to rozwiązania które idealnie nadaje się do domu mieszkalnego jaki i budynku użyteczności publicznej: biura, magazyny itp., gdzie mamy małe i duże przeszklenia.
 
OCHRONA PRZED NADMIERNYM NASŁONECZNIENIEM
Właściwa temperatura w pomieszczeniu, ma ogromny wpływ na samopoczucie osób, które przebywają w tym pomieszczeniu. Jeśli jest zbyt ciepło lub zbyt zimno, nie można ani właściwie pracować ani odpoczywać.
 
Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
 

 
OCHRONA PRZED NAGRZANIEM LATEM
W lecie, kiedy słońce świeci i jest gorąco na zewnątrz, żaluzje są na wagę złota. Mogą one zmniejszyć poziom promieniowania ciepła, tworząc przyjemną temperaturę pomieszczeniu. Dzięki temu możemy zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, którą wykorzystuje się na schłodzenie pomieszczenia.
 
Ochrona przed nagrzaniem latem
 

 
OCHRONA PRZED UTRATĄ CIEPŁA ZIMĄ
W zimie, ciepło kierowane jest z powrotem, do pomieszczenia, dzięki temu zmniejszamy zużycie energii wykorzystywanej na grzanie zimą.
 
Ochrona przed utratą ciepła zimą
 

 
REDUKCJA OLŚNIENIA
W budynkach biurowych, w których mamy wiele stanowisk komputerowych są bardzo wysokie wymagania odnośnie oświetlenia i ochrony przed olśnieniem. Wybór odpowiedniej ochrony przed słońcem daje wysoki poziom wygody użytkownika, dobre zabezpieczenie ciepła i zapewnia, że stacje robocze są wolne od odblasków. Te wymagania spełniają żaluzje zewnętrzne.
 
Redukcja olśnienia
 

 
WYKORZYSTANIE ŚWIATŁA DZIENNEGO
Zastosowanie żaluzji umożliwia nam maksymalne wykorzystanie światła dziennego, przy jednoczesnej redukcji olśnienia oraz rażących promieni słonecznych. Lamele ustawione pod odpowiednym kątem odbiją rażącą część promieni słonecznych na zewnątrz a światło zostaje skierowane w stronę sufitu.
 

 
BEZPIECZEŃSTWO
Żaluzje typu Metalunic/Metalunic Sinus oraz Grinotex/Grinotex Sinus, w których za podnoszenie i opuszczanie żaluzji "odpowiedzialny" jest łańcuch, w przypadku próby podniesienia ich do góry – blokują się. Niezależnie czy są całkowicie czy w części zamknięte.
 
Bezpieczeństwo
 

 
KOMFORT WIDZENIA
Dzięki zastosowaniu żaluzji zewnętrznych, możemy widzieć co się dzieje na zewnątrz budynku, mimo iż żaluzje są opuszczone. Takie rozwiązanie zwiększa komfort osób przebywających w pomieszczeniu, ponieważ użytkownicy nie czują się zamknięci.
 
Komfort widzenia
 

 
NOWOCZESNY WYGLĄD BUDYNKU
Zastosowanie żaluzji zewnętrznych sprawia iż budynek wygląda nowocześnie.
 
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies administracja: LUKALA