KABLE I OSPRZĘT KABLOWY
 


Kable i systemy dla taboru szynowego LEONI

kable, przewody
Szeroki wachlarz produktów Leoni Studer i usług okablowania wewnątrz i na zewnątrz pojazdu pomaga klientom podczas całego cyklu pracy pojazdów – gdziekolwiek na świecie. Jako silny partner, oferujemy kable ściśle dopasowane do danej aplikacji oraz systemy kablowe dostosowane do norm krajowych i międzynarodowych. Posiadamy w tym sektorze rynkowym szeroką wiedze na temat produktów i wieloletnie doświadczenie.

Przewody z grupy BETAtrans dzięki izolacji sieciowanej radiacyjnie cechują się najwyższą odpornością na czynniki takie jak: chemikalia, promieniowanie UV, wilgoć, warunki pogodowe, przeciążenia oraz zwarcia, starzenie.

Wszystkie przewody BETAtrans są wolne od halogenów dzięki czemu nie wydzielają toksycznych substancji w wyniku spalania. Nie rozprzestrzeniają ognia, są niskodymowe i nietoksyczne.
Posiadając powyższe cechy przewody z grupy BETAtrans minimalizują zagrożenia dla ludzi i podnoszą bezpieczeństwo we wszelakich miejscach użyteczności publicznej, również w transporcie i przewozach pasażerskich.

Rodzina przewodów BETAtrans została przebadana przez wiele krajowych oraz międzynarodowych instytucji akredytowanych. Podczas testów została potwierdzona zgodność z następującymi normami: PN-K-02511:2000, BS 6853, DIN 5510-2, EN 50306-4, NF F 16-101, EN 45545-2, NFPA 130, UIC 564-2 class A.

Posiadamy również pozytywną opinię Biura Technicznego PKP Cargo.

kable, przewody LEONI
Pełny katalog Cables & Systems / Rolling Stock
(pdf; 10,6 MB)
  kable, przewody LEONI
Broszura Kable i systemy kablowe dla taboru szynowego
(pdf; 2,7 MB)
 

Przewody zasilające i sterownicze

BETAtrans GKW R


Grupa przewodów GKW R to sieciowane radiacyjnie przewody na napięcie 600/1000V AC o obniżonej masie oraz zredukowanej grubości izolacji. Posiadają bardzo dobre parametry elektryczne oraz mechaniczne. Stosowane w aplikacjach z ograniczoną przestrzenią jak pulpity sterownicze itp. Występują jako przewody jednożyłowe, wielożyłowe a także ekranowane EMC.
BETAtrans GKW R (pdf; 220 kB) BETAtrans GKW flex R (pdf; 360 kB) BETAtrans GKW C-flex R (pdf; 430 kB)
 

BETAtrans 3 GKW


Grupa przewodów 3 GKW to sieciowane radiacyjnie najpopularniejsze przewody sterownicze i zasilające w taborze szynowym na napięcie pracy 600/1000V AC. Bardzo dobre parametry elektryczne, mechaniczne oraz temperaturowe pozwalają używać ich w bardzo szerokim zakresie, m. in. do podłączania lamp, instalacji grzewczych itp. Występują w wersjach jedno i wielożyłowych, z ekranem EMC oraz FE180 do instalacji awaryjnych.
BETAtrans 3 GKW (pdf; 220 kB) BETAtrans 3 GKW flex (pdf; 380 kB) BETAtrans 3 GKW C-flex (pdf; 430 kB)
 

BETAtrans 4 GKW-AXplus


Grupa przewodów 4 GKW-AXplus to sieciowane radiacyjnie przewody o podwójnej izolacji I napięciu pracy 1800/3000V AC. Bardzo dobre parametry elektryczne, mechaniczne, temperaturowe oraz podwójna izolacja pozwala na użycie ich w instalacjach narażonych na zwarcia i przeciążenia takie jak połączenia międzywagonowe czy systemy uziemiające. Występują w wersjach jedno i wielożyłowych z ekranem EMC lub bez.
BETAtrans 4 GKW-AXplus (pdf; 250 kB) BETAtrans 4 GKW-AXplus C-flex (pdf; 720 kB)
 

BETAtrans 9 GKW-AXplus


Grupa przewodów 9 GKW-AXplus to sieciowane radiacyjnie przewody o podwójnej izolacji I napięciu pracy 3600/6000V AC. Bardzo dobre parametry elektryczne, mechaniczne, temperaturowe oraz podwójna izolacja pozwala na użycie ich w instalacjach narażonych na zwarcia i przeciążenia takie jak połączenia międzywagonowe czy systemy uziemiające. Występują w wersjach jedno i wielożyłowych z ekranem EMC lub bez.
BETAtrans 9 GKW-AXplus (pdf; 250 kB) BETAtrans 9 GKW-AXplus C-flex (pdf; 730 kB)
 

Przewody do transmisji danych

Przewody z tej grupy są z reguły stosowane jako ruchome połączenia między wagonami lub na zewnątrz pojazdu. W zależności od konfiguracji mogą służyć do przesyłu danych lub do zasilania. Budowa przewodów UIC pozwala na stosowanie ich ciężkich warunkach pracy.
BETAtrans DATA C-flex 120 Ohm WTB
(pdf; 440 kB)
BETAtrans DATA C-flex 120 Ohm MVB
(pdf; 630 kB)
BETAtrans DATA C-flex 100 Ohm GigaCAT 7
(pdf; 320 kB)
     
BETAtrans DATA C-flex 100 Ohm GigaCAT 6 (pdf; 280 kB) BETAtrans DATA C-flex 100 Ohm CAT 5 (pdf; 510 kB)
 

Przewody UIC do aplikacji ruchomych

Przewody z tej grupy są z reguły stosowane jako ruchome połączenia między wagonami lub na zewnątrz pojazdu. W zależności od konfiguracji mogą służyć do przesyłu danych lub do zasilania. Budowa przewodów UIC pozwala na stosowanie ich ciężkich warunkach pracy.
Branch Quad Cable UIC 558 4 core
(pdf; 160 kB)
Connecting Cable UIC 12 core
(pdf; 320 kB)
EP Control Cable UIC 541-5 9 core
(pdf; 300 kB)
     
EP Control Cable UIC 541-5 10 core (pdf; 350 kB) Junction Cable UIC 558 18 core (pdf; 300 kB)
   
Transit Circuit Cable UIC 558 16 core (pdf; 260 kB) WTB Bus Cable UIC 558 2 core (pdf; 240 kB)
 

Sytemy połączeń międzywagonowych

Oprócz standardowych przewodów sterowniczych, zasilających oraz do transmisji danych firma Leoni wykonuję również prefabrykowane połączenia międzywagonowe oraz wysokonapięciowe spirale dachowe. Systemy te wykonywane są przy ścisłej współpracy z klientem i dostosowane do potrzeb i wymaganej aplikacji. W przypadku zainteresowania prosimy Państwa o kontakt.

Sytemy połączeń międzywagonowych

Sytemy połączeń międzywagonowych

Sytemy połączeń międzywagonowych
 
                                           
 
Newsletter
Na powyższy adres będziesz otrzymywał najświeższe
infromacje dotyczące oferty oraz nowości
 
Copyright by ASTAT 2017 - All rights reserved     Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies Realizacja: LUKALA